Naujienos iš mūsų tinklaraščio

Kas yra slapukai?

Ši svetainė naudoja slapukus paslaugoms teikti, skelbimams personalizuoti ir srautui analizuoti. Slapukas - tai nedidelis duomenų kiekis, kurį serveriai siunčia naršyklei HTTP protokolu. Slapukas saugomas naudotojo kompiuteryje. Tada naršyklė siunčia šiuos duomenis atgal į serverį kiekvieną kartą, kai naudotojas apsilanko svetainėje.

Kaip veikia slapukai?

Slapukai paprastai naudojami atskiriems naudotojams atskirti, elektroninėse parduotuvėse saugoti "pirkinių krepšelio" turinį, naudotojų pageidavimus ir pan. Techniškai tai yra kodų serija, kuria naršyklė renka ir siunčia informaciją apie mūsų elgesį atitinkamam serveriui. Slapukuose pateikiama informacija apie tai, kiek laiko naršyklė turėtų juos saugoti (nuo vienkartinių iki kelerių metų).

Kokiu tikslu naudojame slapukus?

Funkciniai slapukai – būtini slapukai padeda užtikrinti, kad svetaine būtų galima naudotis, nes leidžia atlikti pagrindines funkcijas, tokias kaip svetainės navigacija ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.

Analitiniai slapukai - statistiniai slapukai padeda svetainės savininkams suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jie renkami anonimiškai ir padeda tobulinti svetainę.

Pageidavimų slapukai – pageidavimų slapukai leidžia svetainei įsiminti informaciją, kuri pakeičia svetainės veikimą ar išvaizdą. Tai, pavyzdžiui, jūsų pageidaujama kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai – Rinkodaros slapukai naudojami svetainės lankytojams stebėti, o duomenis naudoja mūsų reklamos partneriai. Šios įmonės gali naudoti duomenis, kad pasiūlytų atitinkamą ir suasmenintą reklamą. Šiam reklamos tipui, kuris apima naudotojų segmentavimą pagal bendrus požymius, naudojame toliau išvardytas paslaugas. Šių duomenų negalima susieti su konkrečiu asmeniu.

Kiti slapukai - tai slapukai be aiškios paskirties arba slapukai, kuriuos vis dar klasifikuojame