Naujienos iš mūsų tinklaraščio

KLAUSIMAI APIE UŽSAKYMUS

Kaip galiu apmokėti už prekes?

Mokėti galite trimis būdais:

- Grynaisiais pristačius prekes į namus
- Mokėjimo kortele per mokėjimo vartus Comgate
- Banko pavedimu

Prekių grąžinimas ir garantinis aptarnavimas.

Suteikiame standartinę 24 mėnesių garantiją ir 36 mėnesių garantiją pasirinktiems gaminiams. Jei gaminys jūsų netenkina, pirmiausia susisiekite su mumis šiuo el. pašto adresu: info@elektrinis-antkaklis.lt
90 % pretenzijų išsprendžiame per vieną savaitę.

KLAUSIMAI APIE PARDUODAMUS PRODUKTUS

Pagal kokius kriterijus išsirinkti dresavimo antkaklį?

Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į antkaklius, pritaikytus jūsų šuns dydžiui. Specifikacijoje nurodomas dirželio, ant kurio uždedamas imtuvas, ilgis. Be to, įsitikinkite, kad imtuvas yra atsparus vandeniui ir įkraunamas. Pagrindinės funkcijos yra vienodos visiems antkakliams, t. y. garsas - vibracija - impulsas.

Koks skirtumas tarp žodžių "atsparus vandeniui" ir "nepraleidžiantis vandens"?

Vandeniui atspari konstrukcija reiškia, kad gaminiui netrukdo lengvas lietus ir purvas. Vandens nepraleidžiantis antkaklis yra geresnės kokybės - ji gali atlaikyti plaukimą ir stiprų lietų.

Kiek laiko veikia baterija?

Tai priklauso nuo to, kaip dažnai naudojamas elektrinis antkaklis. Įprastai keičiamos baterijos veikia apie 30 dienų, o įkraunamos baterijos - apie savaitę.

Kiek šunų galima dresuoti vienu elektroninio antkaklio siųstuvu?

Įsigiję papildomą imtuvą galite vienu metu mokyti daugiau šunų. Prie kiekvieno antkaklio modelio parašyta, kiek šunų gali naudoti siųstuvą.

Ar nepakenks mano šuniui elektros impulsai?

Impulsų stiprumą galima reguliuoti atsižvelgiant į šuns dydį. Kai kuriuose dresavimo antkakliuose yra bandomasis diodas, kuriuo galima patikrinti impulso stiprumą. Elektros iškrova yra labai silpna ir neskausminga, tačiau nemaloni šuniui. Pirmiausia rekomenduojama naudoti garsinį signalą, vibraciją, o tada elektrinį impulsą. Elektroniniai antkakliai tinka tik sveikiems šunims.

Ar elektrinio antkaklio naudojimas nėra šuns kankinimas?

Jei elektroninis antkaklis būtų naudojamas šuniui bausti, tai būtų kankinimas. Reikia nepamiršti, kad dresavimo antkaklis visų pirma yra tik mokymo priemonė, kuri nepakeičia balso komandų ir laiko, kurį praleidžiate su savo keturkoju draugu.

Ar netrukdo tankus šuns kailis?

Netrukdo, pakuotėje yra 2 dydžių elektrodai, skirti atitinkamam plaukų tankumui. Elektrodai turi liesti šuns odą.

Ar elektrinis antkaklis tinka ir mažoms šunų veislėms?

Taip, ypač tokios antkaklių rūšys kaip BENTECH D776.

Kokio amžiaus šunims tinka elektrinis antkaklis?

Elektroniniai dresavimo antkakliai naudojami šunims nuo 6 mėnesių. Šuo jau turėtų žinoti pagrindinius paklusnumo reikalavimus.

Kodėl antkaklio imtuve kažkas barška?

Tai judesio jutiklis. Kai imtuvas neveikia, jis persijungia į akumuliatoriaus taupymo režimą. Šiame etape jis nereaguoja į siųstuvo dirgiklius. Kai imtuvas vėl pajuda, jis aktyvuojamas.

Kokiu tikslumu nurodytas antkaklio diapazonas?

Svarbu pažymėti, kad nurodytas veikimo nuotolis reiškia idealias oro sąlygas ir švarią lygią vietovę. Jei netoliese yra namų, medžių ir kitų trukdžių, signalo veikimo nuotolis sumažėja.

Ar antkaklis veikia net esant šalčiams?

Esant žemesnei temperatūrai, antkaklis reikalauja daugiau akumuliatoriaus energijos. Šaltuoju metų laiku rekomenduojame įkrauti dažniau. Antkakliams su keičiamomis baterijomis rekomenduojame pirkti geros kokybės firmines baterijas.

Kokio stiprumo yra elektros impulsas?

Tai yra maždaug 20-40 V.

Ar galiu naudoti elektroninę tvorą vasarnamyje, kuriame nėra elektros?

Deja, mūsų pasiūloje yra tik tvoros įrenginių, kurių valdymo blokas turi būti maitinamas iš elektros tinklo.